Karty plastikowe

Karty zbliżeniowe

Choć plastikowe karty zbliżeniowe należą wciąż do rzadkości na naszym rynku, z miesiąca na miesiąc wzrasta na nie popyt. Ich najistotniejszym atutem jest możliwość szybkiego użycia, jak również bezpieczeństwo.

Ten rodzaj kart płatniczych umożliwia bezprzewodową komunikację z terminalem oraz realizację transakcji. W przypadku transakcji bezgotówkowych karty zbliżeniowe to gwarancja znacznej oszczędności czasu - nie musisz szukać w torebce drobnych ani zapamiętywać numeru PIN. Nie tracisz także czasu na autoryzację, czy wydruk z terminala. Dzięki swoim doskonałym właściwościom karty zbliżeniowe są wykorzystywane również jako nośniki biletów komunikacji miejskiej, elektroniczne legitymacje studenckie, karty biblioteczne i parkingowe oraz identyfikatory lub przepustki.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości karty zbliżeniowe, obsługujące najpopularniejsze standardy, takie jak HITAG 1, HITAG 2 (dla częstotliwości 125 kHz), UNIQUE, Q5, MIFARE (dla częstotliwości 13,56 MHz).

Są one produkowane, poprzez zalaminowanie w materiale PVC modułu zbliżeniowego. W zależności od potrzeb klienta, na karcie mogą być umieszczone elementy dodatkowe, takie jak miejsce do podpisu, pasek magnetyczny HiCO lub LoCo czy moduł stykowy.

Karty zbliżeniowe produkowane są przez nas w jednej z trzech technik zadruku:

  • offset tradycyjny - za jego pomocą drukowane są karty plastikowe w pełnej palecie CMYK i Pantone.
  • offset cyfrowy (INDYGO) wykorzystywany przy realizacji projektów w pełnej palecie CMYK przy niewielkich nakładach.
  • Sitodruk - wykorzystywany do prostych projektów w małych nakładach oraz do nadruku kolorów metalicznych.

Dodatkowo, karty zbliżeniowe zabezpiecza się przezroczystą folią zewnętrzną, która nadaje duży połysk i umożliwia nadruk elementów personalizujących.

Zachęcamy do zapoznania się z kartami plastikowymi w odpowiednich kategoriach.