Karty plastikowe

Karty rabatowe

Karty rabatowe są jednym z najefektywniejszych sposobów zachęcenia klienta do nabycia określonego produktu, bądź skorzystania z usług danej firmy. Oprócz korzyści finansowych, klient czuje się doceniony, dowartościowany i z całą pewnością także solidarny z wybraną marką.
Tego typu karty plastikowe to doskonała forma promocji, przynosząca obustronne profity. Umożliwiają one także ustalanie wysokości należnego rabatu oraz przyznawanie ofert specjalnych uzależnionych, np. od wydanej kwoty czy też liczby zebranych punktów.

Dodatkowo, karty plastikowe są poręczne i łatwe w obsłudze, a ich estetyczny wygląd i wielorakie możliwości personalizacji, czynią je skutecznym pośrednikiem pomiędzy klientem a sprzedawcą.

Nie ulega wątpliwości, że są one funkcjonalnymi i efektywnymi narzędziami marketingu, handlu oraz szeroko rozumianego zarządzania.

Mając na uwadze Państwa oczekiwania przygotowaliśmy bogatą ofertę kart rabatowych, które mogą być wyposażone w rozmaite technologie oraz elementy dodatkowe.

Na Państwa życzenie mogą być one wyprodukowane w najprostszej, białej wersji lub z nadrukiem. Opcjonalnie umieszczamy tam:

  • miejsce do podpisu
  • pasek magnetyczny
  • moduł stykowy lub inne elementy.

Karty rabatowe można także poddać zabiegom personalizacji, wzbogacając je o:

  • nadruk imienia i nazwiska, numeru karty, daty ważności, kodu kreskowego
  • wytłoczenie
  • personalizację elektroniczną, polegającą na kodowaniu modułu elektronicznego lub paska magnetycznego.
Każda karta plastikowa wyprodukowana przez naszą firmę gwarantuje najwyższą jakość produktu.