Karty plastikowe

Hologram

W celu zwiększenia stopnia zabezpieczenia karty plastikowej możliwe jest umieszczenie na niej hologramu. Naszym klientom proponujemy dwa rodzaje hologramów:

- nanoszone metodą hot stampingu - są to hologramy, które za pomocą specjalistycznego urządzenia zostają wprasowywane w kartę, podnosząc jednocześnie jakość zabezpieczenia. Tego typu hologramy najczęściej stosowane są między innymi na kartach bankowych, a wykonane mogą być zgodnie z Państwa indywidualnym projektem. Każda próba usunięcia hologramu kończy się jego zniszczeniem. Właśnie ta cecha w połączeniu z bardzo skomplikowanym procesem wytwarzania oraz możliwością indywidualnego zastrzeżenia wzoru hologramu powoduje, że karta z hologramem jest praktycznie niemożliwa do sfałszowania.

- naklejki samodestrukcyjne - jest to nieco tańsza forma zabezpieczenia, każda próba usunięcia z karty hologramu i umieszczenia go w innym miejscu (np. na innej karcie) skończy się niepowodzeniem - hologram zostanie zniszczony. Tego typu hologramy występują pod postacią gotowych wzorów. Zapewniamy jednak możliwość ich indywidualizowania poprzez nadruk podanych przez Państwa kodów, numerów czy znaków.Karta z hologramem

Zachęcamy do zapoznania się z kartami plastikowymi w odpowiednich kategoriach.